KOBİ’ler İşTurkcell ile çözüm buluyor

İşTurkcell, sektörel uzmanlığıyla KOBİ’lere dijital dönüşüm seyahatleri boyunca hakikat servis ve eserlere tek adresten ulaşabilme imkanı sağlıyor. KOBİ’ler, İşTurkcell internet sitesinde dijitalleşme düzeyini ölçümlüyor ve muhtaçlığına uygun tahlillere ulaşabiliyor.

Dijital dönüşümün öncüsü Turkcell, KOBİ’lerin işlerini dijitale taşıyarak büyütmesi için sağlam teknoloji danışmanlığı yapmaya ve dijital dönüşüm seyahatinin her kademesine uygun tahliller sunmaya devam ediyor. Turkcell’in kurumsal müşterilerine seslendiği İşTurkcell platformu ile her dijitalleşme düzeyine uygun tahliller ve dönüştüren teknolojileri sunarken, internet sitesine eklediği testle KOBİ’lerin dijitalleşme farkındalığını artırmayı hedefliyor. Erişim tahlillerinin yanı sıra KOBİ’lerin dijital dönüşüm seyahatinde bulundukları pozisyona uygun bulut, güvenlik tahlilleri ve e-dönüşüm uygulamalarını gereksinimlerine uygun olarak belirleyerek tek bir noktadan sunuyor. İşTurkcell, KOBİ’lerin verimliliğini ve üretkenliğini artırırken sürdürülebilirlik alanında da katkı sağlıyor.

KOBİ’LERİN FARKLI GEREKSİNİMLERİNE ÜÇ KAPSAMLI ÇÖZÜM 

İşTurkcell’de KOBİ’lerin farklı muhtaçlıkları için “İşini Dijitale Taşı”, “İşini Dijitalde Büyüt”, “İşini Dijitalde Yönet” olmak üzere işletmelerin dijitalleşme düzeyine nazaran üç kapsamlı tahlil kümesi bulunuyor.

KOBİ’ler, isterlerse https://www.turkcell.com.tr/kobilerdijitallesiyor internet sitesinde yer alan testi de yanıtlayarak dijitalleşmede hangi noktada olduklarını keşfediyor, bu muhtaçlığa uygun tahlilleri inceleyebiliyor, emsal pozisyonda bulunan öbür KOBİ’lerin kullandığı e-dönüşüm tahlillerine ulaşabiliyor.

KOBİ’LERİN TÜM GEREKSİNİMLERİNE YANIT VERİLİYOR 

İşTurkcell ile KOBİ’lere sundukları danışmanlıkla ilgili bilgiler veren Turkcell Kurumsal Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ceyhun Özata, “Ekonominin lokomotifi KOBİ’lerimizin iş sürekliliğini sağlaması ve rekabetçi yapısını koruyabilmesi ismine teknolojiden faydalanma gereksinimleri her geçen gün artıyor. Artık her işletmenin varlığını koruyabilmesi ve büyümesi için dijitalleşmesi kural. KOBİ’lerimiz de bunun bir gereklilik olduğunun farkındalar. TÜİK raporuna nazaran Türkiye’de 528 bin KOBİ yer alıyor. KOBİ’lerimiz geç kalmadan kendi üzerlerine düşen misyonu yerine getirerek bu alanda bilinçlendikçe rekabette de ivme kazanacaklar. Yaptığımız araştırmalar bize gösteriyor ki KOBİ’lerimizin en öncelikli beklentisi dijitalleşmeyle ilgili bilgi sahibi olmak. Biz de mevzuyla ilgili en şimdiki bilgilerin yer aldığı içeriklerimizi İşTurkcell bünyesinde bir ortaya getirerek onlara sunuyoruz. Bununla birlikte KOBİ’lerin tüm dijitalleşme gereksinimlerini karşılıyor, bulut, güvenlik ve e-dönüşüm çözümlerimizin yanı sıra finansman dayanağımız ile de yanlarında oluyoruz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir