Bosphorun 10K Sona Erdi

Birbirinden renkli spor etkinliklerinin gerçekleştirildiği şenlik çeşitli sponsorlar ve Beşiktaş Belediyesi mesken sahipliğinde dj performanslar, ödül oyunları, workshoplar, ikramlar ve öbür sahne aktiflikleri ile sporseverlerle buluştu. Şenliğin son gününde iştirakçiler Kuruçeşme – Bebek – Çırağan Sarayı rotasında kazanmak için kıyasıya çaba etti. 7’den 70’e toplamda 2000’e yakın atletin 10 farklı yaş kategorisinde ter döktüğü aktiflikte atletler için çipli takip sistemleri kullanıldı.

Çırağan’dan Bebek’e uzanan 10Km’lik koşu parkurunda markaların çeşitli sürprizleri ile karşılaşan atletler, koşarken cümbüşün tadını çıkardılar. Bosphorun10K yarışında Paten tutkunları da parkurda yerlerini alarak uğraş etti. Koşu sonrası dereceye girenlere ödüllerini Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat takdim etti.

Etkinlikte dereceye giren atletler için fiyatsız üyelikler, tv mükafatları, para mükafatı, fiyatsız recovery sıhhat muaynesi üzere ikramlar taktim edildi.

30 Ekim sabahı gerçekleşen 10K koşu ve paten yarışında kazananlar ise söyle;

Genel Klasman Bayanlar da koşuyu 35 dakika 14 saniyelik başarısıyla Ümmü Kiraz 1. olarak tamamladı. ikinci Sabriye Güzelyurt olurken, Damla Çelik müsabakayı üçüncü olarak tamamladı.

Genel Klasman Erkekler de ise; 29 dakika 15 saniyelik başarısıyla Mohammet Tayyibi 1.olurken, Murat Emektar ikinci, İbrahim Erata ise üçüncü oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir